JCW doet het goed in Halve marathon van Cadzand op 5 februari 2018

05-02-2018 12:33

De Mammoet Halve marathon in Cadzand staat al jaren op het programma van onze club. Dit jaar echter was het aantal deelnemers bijzonder groot. Er werden 2 busjes ingezet om ze tot aan de start te brengen.

Niettegenstaande het mooie weer werd na afloop de halve marathon als "bijzonder zwaar" ervaren. Er stonden aangename temperaturen maar de wind was de grote spelbreker op het 8km parcours langs het strand.

Gelukkig stond er na het keerpunt dan ook een stevige wind in de rug !! Jammer echter dat rond kilometerpaal 15 er nog een stukje tegenwind de atleten opwachtte !! Daar werd veel energie (en tijd) verloren.

Toch een speciale vermelding voor Dirk Merlier die deze zware halve marathon afhaspelde in 1u30'16" en hiermee als 74ste eindigde op 1041 deelnemers.

Alle ander atleten van de blauwe garde slaagden erin om de wedstrijd te eindigen onder de 2uur.

Op de 5km toonde Geert Vandewalle zich de sterkste van de JCW deelnemers vóór Guido Verhamme en  Andre Missiaen.

Na de inspanning was het tijd voor ontspanning en werd er een mondje gegeten in een strandrestaurantje.

Een overzicht van de gelopen tijden vinden jullie hier.

Dikke proficiat aan alle deelnemers !!